CZYM JEST WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY?

Wynajem długoterminowy firmowej floty to idealne rozwiązanie dla firm, które cenią sobie czas i wygodę. Jest to możliwość użytkowania samochodu, bez ryzyka niespodziewanych kosztów lub utraty samochodu. Kompleksowa usługa wynajmu to stały, miesięczny koszt, który ustalamy na początku współpracy i obowiązuje on przez cały okres trwania umowy. Oferujemy wyłącznie fabrycznie nowe samochody, na okres od 24 do 36 miesięcy.

Usługa wynajmu długoterminowego jest jednym ze sposobów na finansowanie floty. Oprócz finansowania, w ramach miesięcznej raty klient otrzymuje również następujące usługi dodatkowe.


PEŁNE UBEZPIECZENIE POJAZDU
Przez cały okres użytkowania samochodu nie martwisz się kosztami związanymi z ubezpieczeniem samochodów. Koszt ubezpieczenia nie jest wartością stałą, z roku na rok są to wartości coraz wyższe. A co jeśli dojdzie do kolizji? Spadek zniżek, a co za tym idzie wzrost kosztu ubezpieczenia również jest wyłącznie naszym zmartwieniem.

OBSŁUGA SERWISOWA
Koszt przeglądów, napraw oraz umówienie wizyty to również nasze zadanie. Oferujemy pełną obsługę serwisową na terenie całej Polski. Eliminuje to ryzyko zmiennych kosztów serwisowania i napraw pojazdów.

ASSISTANCE, LIKWIDACJA SZKÓD, SAMOCHÓD ZASTĘPCZY
Nasza oferta to brak ryzyka z Twojej strony, że samochód użytkowany przez przedstawiciela handlowego zepsuje się, ulegnie kolizji lub zostanie skradziony 400km od siedziby firmy. Wystarczy jeden telefon i zorganizujemy holowanie oraz samochód zastępczy na cały okres naprawy. Zajmiemy się również zgłoszeniem i likwidacją szkody.

OPONY
Zakup, przechowywanie opon oraz ich wymiana to również nasze zadanie. Dobierzemy opony najlepszej jakości, zorganizujemy ich przechowywanie oraz będziemy informować o konieczności ich wymiany. Koszt wymiany oraz organizacja leży po naszej stronie.