WYNAJEM Z OC SPRAWCY

Masz uszkodzony samochód? Jesteś osobą poszkodowaną?
Umożliwiamy bezpłatny wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy. Wynajęty samochód będzie zbliżonej klasy oraz rozmiarów do Twojego pojazdu. Samochody zastępcze wynajmujemy na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego.

Jak w razie wypadku otrzymać bezpłatnie auto zastępcze?

1. Na miejscu zdarzenia spisz ze sprawcą oświadczenie lub wezwij Policję.

2. Bezpłatny samochód zastępczy przysługuje osobie poszkodowanej. Jeśli więc jesteś poszkodowanym, czyli kolizja/wypadek został spowodowany przez innego kierowcę, wynajmiesz u nas całkowicie za darmo samochód zastępczy. Koszt wynajmu samochodu zostanie pobrany z ubezpieczalni sprawcy. Oferujemy również holowanie uszkodzonego pojazdu, które również odbywa się bezgotówkowo.

3. Zadzwoń na obsługiwany przez całą dobę, 7 dni w tygodniu numer telefonu 781 602 602.

4. Po przyjęciu zgłoszenia dostarczymy bezpłatnie samochód zastępczy w wyznaczone przez Ciebie miejsce, w wyznaczonym dniu o wyznaczonej porze. To Ty decydujesz od kiedy chcesz korzystać z pojazdu zastępczego.

5. Formalności związane z wynajmem pojazdu zastępczego zajmą dosłownie kilka minut i od tej chwili możesz korzystać z auta zastępczego. Nie pobieramy kaucji za wynajem samochodu z OC sprawcy.

6. Samochód zastępczy przysługuje Ci:

- OD DNIA ZDARZENIA -> jeśli stan techniczny nie pozwala na kontynuowanie jazdy lub został zabrany dowód rejestracyjny,

- NA TECHNOLOGICZNY CZAS NAPRAWY -> jeśli stan techniczny samochodu pozwala na kontynuwanie jazdy, ale wymaga on naprawy.

7. Samochód zastępczy otrzymasz:

- SZKODA CAŁKOWITA -> na czas likwidacji szkody, aż do momentu wypłaty odszkodowania na Twój rachunek bankowy (zazwyczaj trwa to 31 dni, za wyjątkiem sytuacji specjalnych)

- SZKODA CAŁKOWITA -> na technologiczny czas naprawy wyliczony z otrzymanego od ubezpieczyciela kosztorysu.

8. Zwrot samochodu zastępczego odbędzie się również w wyznaczonym przez Ciebie miejscu o wyznaczonej przez Ciebie porze. Po zwróceniu auta zastępczego nie poniesiesz żadnych kosztów i nie będą dotyczyły Cię żadne procedury, łącznie z ewentualnymi procesami sądowymi.

Główne miasta w których świadczymy wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy: Jaworzno, Sosnowiec, Katowice, Mysłowice, Bytom, Będzin, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Kraków, Wadowice, Zator, Chrzanów, Oświęcim, Bielsko-Biała, Tychy, Mikołów, Olkusz, Chorzów.